HOTstyle 50cm Tape hair / pu extension / Tape IN lidské vlasy remy kudrnaté – platina

 
 

Revoluční metoda prodlužování vlasů – TAPE IN! Lesklé, dlouhé a hedvábně jemné vlasy můžete mít v pohodlí domova během chvilky. 100% lidské vlasy evropského typu v prémiové REMY kv ...

Více detailů

2 898 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Revoluční metoda prodlužování vlasů – TAPE IN! Lesklé, dlouhé a hedvábně jemné vlasy můžete mít v pohodlí domova během chvilky. 100% lidské vlasy evropského typu v prémiové REMY kvalitě. Vlasy mohou být tepelně i chemicky upravovány. Nedoporučujeme pouze odbarvování vlasů. Prodlužování tape in je zábavné, velmi jednoduché a naprosto šetrné k Vašim vlastním vlasům. Vlasy jsou již plně připraveny k prodlužování, tzn. prameny obsahují pásku k nalepení na Vaše vlastní vlasy. Tato speciální páska je voděodolná. Tape hair se hodí pro všechny typy vlasů. Podrobnosti: Typ metody prodloužení: tape hair/tape in/pu extension/hair talk/tapeX Struktura: kudrnatá Délka: 50cm Váha: 100g Typ vlasů: 100% lidské REMY, evropského typu Průměrná životnost vlasů: 6-18 měsíců (záleží na péči) Set obsahuje: 40 ks pásků k prodloužení (přičemž se vždy 2 lepí k sobě) Vlasy mohou být tepelně i chemicky upravovány Jak zvolit správný odstín? Jestliže si zvolíte odstín, který se přesně neshoduje s tím Vaším, nezoufejte. Nikdo nemá vlasy v jednom tónu, vždy se barva skládá z mnoha barevných podtónů, které spolu tvoří celek. Stačí tedy vybrat co nejpodobnější odstín vlasů, jenž se pak smísí s Vašimi vlastními a vytvoří se tak přirozený melír. Pokud si chcete být ale 100% jistá s výběrem stejného odstínu, nabízíme službu profesionální rady, kdy nám stačí na e-mail info@hotstyle.cz poslat fotku Vašich vlasů a my Vám obratem doporučíme vhodnou barvu. Doplňující informace: Neviditelné a na dotek nepatrné spoje, které Vás nijak netlačí ani netahají. Spoje je nutné posouvat po zhruba 4-8 týdnech. Doba posunutí záleží na rychlosti růstu Vašich vlasů. (Tyto obrázky jsou pouze ilustrační, odstín vlasů je znázorněn na úvodní fotografii a v popisu produktu)


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.