HOTstyle 60cm Tape hair / pu extension / Tape IN lidské vlasy remy – přírodní černá

 
 

Vyzkoušejte novou revoluční metodu prodlužování vlasů – tape in! Tape in metoda prodloužení vlasů se stala populární jak v kadeřnických salonech, tak i v domácnostech. Lesklé, dlou ...

Více detailů

3 599 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Vyzkoušejte novou revoluční metodu prodlužování vlasů – tape in! Tape in metoda prodloužení vlasů se stala populární jak v kadeřnických salonech, tak i v domácnostech. Lesklé, dlouhé a hedvábně jemné vlasy můžete mít v pohodlí domova během chvilky. Pravé 100% lidské vlasy remy evropského typu. Vlasy mohou být fénovány, barveny, žehleny i kulmovány. Díky kvalitě na vysoké úrovni lze provádět jakékoli úpravy. Tato metoda je naprosto šetrná k Vašim vlasům. Prodlužování tape in je zábavné a velmi jednoduché. Dodá Vašim vlasům nejen délku, ale i objem. Vlasy jsou již plně připraveny k prodlužování, tzn. Vlasové pásy obsahují pásku k nalepení na Vaše vlastní vlasy. Tato speciální páska je voděodolná. Tape hair se hodí pro všechny typy vlasů. Dokonalý sexy look během chvilky! Podrobnosti: Typ metody prodloužení: tape hair/tape in/pu extension/hair talk/tapeX Struktura: rovná Délka: 60cm Váha: 120g Typ vlasů: 100% pravé lidské remy, evropského typu Odstín: č. 1b Čas aplikace: cca 30 minut Průměrná životnost vlasů: 6-18 měsíců (záleží na péči) Set obsahuje: 40 ks pásků k prodloužení (přičemž se vždy dva lepí k sobě) Vlasy mohou být tepelně i chemicky upravovány Jak zvolit správný odstín? Jestliže si zvolíte odstín, který se přesně neshoduje s tím Vaším, nezoufejte. Nikdo nemá vlasy v jednom tónu, vždy se barva skládá z mnoha barevných podtónů, které spolu tvoří celek. Stačí tedy vybrat co nejpodobnější odstín vlasů, jenž se pak smísí s Vašimi vlastními a vytvoří se tak přirozený melír. Pokud si chcete být ale 100% jistá s výběrem stejného odstínu, nabízíme službu profesionální rady, kdy nám stačí na e-mail info@hotstyle.cz poslat fotku Vašich vlasů a my Vám obratem doporučíme vhodnou barvu. Doplňující informace: Jistě uvítáte rychlou aplikaci tohoto typu prodloužení. Dlouhé vlasy můžete mít již za 30 minut! Neviditelné a na dotek nepatrné spoje. Spoje je nutné posouvat po zhruba 4-8 týdnech. (Tyto obrázky jsou pouze ilustrační, odstín vlasů je znázorněn na úvodní fotografii a v popisu produktu)


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.