HOTstyle Sada na gelové nehty s 9W UV lampou

 
 

Sada na gelové nehty s UV lampou (9W) je optimálním produktem, pokud začínáte s gelovými nehty doma. Naše sada na gelové nehty obsahuje: 2x čirý gel na gelové nehty (15ml) 1x bí ...

Více detailů

1 490 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Sada na gelové nehty s UV lampou (9W) je optimálním produktem, pokud začínáte s gelovými nehty doma. Naše sada na gelové nehty obsahuje: 2x čirý gel na gelové nehty (15ml) 1x bílý gel na gelové nehty (15ml) 1x růžový gel na gelové nehty (15ml) 3g lepidla na gelové nehty UV Top Coat (14ml) 1x Cleaner Plus gelová tužka formičky na nehty tipy (bílé, transparentní) 9W bílá UV lampa + žárovka 1x pilník 10x barevný prášek k dozdobení nehtů razítko na nehty se vzory k natisknutí video návod na CD tištěný profi návod k modeláži gelových nehtů 5x leštící blok sada nálepek na nehty ke každé sadě 400 vzorů jako inspirace k nazdobení nehtů DÁREK ZDARMA! Ke každé sadě zdarma 1200 třpytivých kamínků na nehty a elektrická bruska na nehty.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.