HOTstyle Loreal Expert Silver šampon pro stříbřitý nádech vlasů 250ml

 
 

Loreal Expert Silver šampon slouží k potlačení žlutých nádechů barvy vlasů. Lze použít na bílé, šedé, zesvětlené, odbarvené nebo melírované vlasy. Využívá technologie Gloss Protect ...

Více detailů

218 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Loreal Expert Silver šampon slouží k potlačení žlutých nádechů barvy vlasů. Lze použít na bílé, šedé, zesvětlené, odbarvené nebo melírované vlasy. Využívá technologie Gloss Protect Systém, která obsahuje formule s aktivními látkami a aminokyselinami neutralizujícími nechtěný žlutý nádech vlasů. Zjemňuje vlasové vlákno díky kationickému polymeru a silikonovému derivátu a doplňuje ztracené proteiny jako jsou aminokyseliny a deriváty obilného proteinu. Aplikace: Vetřete do navlhčených vlasů. Emulgujte. Pečlivě opláchněte. Je-li třeba aplikaci opakujte. Pro šetrnější zesvětlování můžete smíchat v poměru 1:1 s klasickým šamponem. Nenechávejte na vlasech příliš dlouho, vlasy by mohly dostat fialový podtón. Důležité upozornění: Může vyvolat alergickou reakci. Doporučujeme tedy vyzkoušet malé množství na pokožce před prvním použitím.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.