HOTstyle Loreal Mythic Oil vyživující olejíček 125 ml

 
 

Loreal Mythic Oil je určen pro všechny typy vlasů. Pečuje o vlasy do hloubky a navrací jim vitalitu a lesk. Vlasy jsou pak snadněji upravitelné a na pohled i na dotek zdravější ...

Více detailů

358 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Loreal Mythic Oil je určen pro všechny typy vlasů. Pečuje o vlasy do hloubky a navrací jim vitalitu a lesk. Vlasy jsou pak snadněji upravitelné a na pohled i na dotek zdravější. Složení: Olej z avokáda, který je známý především svými vyživujícími účinky. Vlasové vlákno dokonale zjemní díky přítomnosti esenciálních mastných kyselin, kombinaci vitamínu A, B2 a D. Olej ze semínek hroznového vína, který obsahuje vysokou koncentraci kyseliny linolové, esenciálních mastných kyselin a antioxidačních látek. Mythic oil nemastí vlasy, důkladně se vsákne do vlasového vlákna. Způsoby použití: Aplikace olejíčku do umytých, ručníkem prosušených vlasů (před fénováním) - vlasy budou usměrněné, hebké a lesklé. Aplikace olejíčku do suchých vlasů - vlasy zpevní, rozjasní, vyhladí. Olejíček pozitivně působí i na roztřepené konečky vlasů. Je tedy vhodný jak na vlasy vlastní, tak i ty prodloužené. Aplikace: Aplikujte malé množství na umyté, ručníkem prosušené nebo suché vlasy. Neoplachujte.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.