HOTstyle KÉRASTASE Soleil Aqua-Seal (Aqua-Lock) ochranný krém proti slunci 125ml

 
 

Ochranný krém proti slunci pro zcitlivělé vlasy vystavené slunečnímu záření. Zlepšuje zadržování vody uvnitř vlasového vlákna a poskytuje tak hloubkovou a dlouhodobou hydrataci ...

Více detailů

599 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Ochranný krém proti slunci pro zcitlivělé vlasy vystavené slunečnímu záření. Zlepšuje zadržování vody uvnitř vlasového vlákna a poskytuje tak hloubkovou a dlouhodobou hydrataci uvnitř vlasu díky voděodolnému efektu. Využívá technologie Systéme Aqua-Lock s revolučním trojitým efektem (voděodolnost, ochrana proti slunečnímu záření, hydratace). Složení: UV filtr absorbuje pomocí anti foto-degradace UV paprsky a snižuje tak jejich negativní vliv na vlasový povrch. Vlasy jsou díky tomuto fluidu uhlazené, lesklé a chráněné. Aplikace: Malé množství přípravku lehce rozehřejte v dlaních (z krémové textury se vytvoří olejová). Vetřete po celé délce vlasů včetně konečků. Neoplachujte. Přípravek se nanáší do vlhkých umytých vlasů.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.