HOTstyle TRENDY BAREVNÉ KŘÍDY NA VLASY 24KS

 
 

Barevné křídy jsou ideální pro rychlou změnu účesu, nebo oživení odstínu vlasů. Velkou výhodou je možnost okamžitého smytí barvy, pokud nás již nebaví, nebo nám nevyhovuje. Barvy n ...

Více detailů

368 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Barevné křídy jsou ideální pro rychlou změnu účesu, nebo oživení odstínu vlasů. Velkou výhodou je možnost okamžitého smytí barvy, pokud nás již nebaví, nebo nám nevyhovuje. Barvy nijak vlasy nepoškozují a nejsou toxické. Pokud se tedy probudíte s touhou po extravagantním účesu stačí jen vybrat požadovanou barvičku a aplikovat ji na vlasy. Použití: Kolem krku si dejte ručník, který ochrání Vaše oblečení před umazáním během barvení Navlhčete pramen vlasů, který chcete barvit (ideálně použijte vodu v rozprašovači) Pro lepší manipulaci pramen zatočte dokola a obarvěte křídou Vlasy důkladně pročešte Pro vyšší výdrž křídy na vlasech, můžete barvu "zažehlit" vlasovou žehličkou a přestříkat lakem na vlasy Pozor dávejte jen v dešti, aby se barva nevymyla a neobarvila Vám oblečení. Nemusíte se ale bát - deštník vše zachrání :)) Pokud již barevné vlasy nechcete, stačí vlasy umýt šamponem. (světlé vlasy umyjte 2x za sebou)


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.