HOTstyle 50cm vlasy evropského typu pro metodu Micro Ring / Easy Loop 0,5g/pr. – měděná

 
 

Šetrné a rychlé prodloužení vlasů za zlomek ceny! Micro ring metoda (jinak známá také jako micro loop, easy ring nebo easy loop) má nejmenší spoje, které jsou šetrné k Vašim vlasům ...

Více detailů

599 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Šetrné a rychlé prodloužení vlasů za zlomek ceny! Micro ring metoda (jinak známá také jako micro loop, easy ring nebo easy loop) má nejmenší spoje, které jsou šetrné k Vašim vlasům. Micro ring vlasy k prodloužení jsou pravé lidské evropského typu v remy kvalitě. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, protože obsahují micro ring (kroužek) i vlákno pro snadnou aplikaci. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo. Funguje jen na principu "uzavření" kroužku speciálními kleštěmi. Podrobnosti: Druh prodlužování: micro ring/easy ring/micro loop/easy loop Struktura: rovná Délka: 50cm Váha setu: 1 pramen váží 0,5g = 1 set (50 pramenů) váží 25g Typ vlasů: pravé lidské remy evropského typu Barevný odstín: č. 350 Set obsahuje: 50 pramenů k prodloužení Tepelné, chemické i stylingové úpravy jsou možné Jak zvolit správný odstín? Najít vhodný odstín, který se pro Vás bude hodit není těžké. V podstatě stačí vybrat si co nejpodobnější barvu s Vaší vlastní. I když nebudou odstíny naprosto stejné, vytvoří se tak přirozeně vzhlížející melír. Jestliže si ale chcete být jisté, stačí nám poslat na mail fotku, kde jsou dobře vidět Vaše vlasy a my Vám obratem poradíme, který odstín pro Vás bude ideální. Doplňující informace: Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů, použijte 100-200 pramenů. Micro ring spoje se musí po zruba 3 měsících posouvat, kvůli odrostům. Doba posouvání ale vždy záleží na rychlosti růstu vlasů. Doba prodloužení vlasů metodou micro ring je asi 1,5 hodiny.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.