HOTstyle Deluxe clip in vlasy vlnité 100% lidské REMY 50cm - světle hnědá

 
 

Vyzkoušejte nové vlnité deluxe clip in sady za super cenu! S touto deluxe sadou budou Vaše vlasy nejen prodloužené, ale i maximálně husté. V podstatě jde o dvě klasické clip ...

Více detailů

3 490 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Vyzkoušejte nové vlnité deluxe clip in sady za super cenu! S touto deluxe sadou budou Vaše vlasy nejen prodloužené, ale i maximálně husté. V podstatě jde o dvě klasické clip in sady za zvýhodněnou cenu, takže vlasy mají dvojnásobný objem. 16ks různě širokých pásů vlasů k prodloužení: 2x 21cm široký pás (4 sponky) 4x 15cm široký pás (3 sponky) 4x 10cm široký pás (2 sponky) 6x 5cm široký pás (1 sponka) 100% pravé lidské vlasy evropského typu. Kvalita: REMY (vlasy jsou poskládány po směru růstu, proto se omezeno nežádoucí cuchání) Délka: 50cm (délka se měří v narovnaném stavu!); cca 43cm ve zvlněném stavu Váha: 200g Struktura: vlnitá Tepelné a chemické úpravy: ano (barvení, mytí, fénování, žehlení, kulmování...) Celková šířka všech pásů dohromady je 172cm. Deluxe sada má celkem 34 clip in sponek, připevněných na vlasových pásech.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.