HOTstyle Clip culík / cop ze 100% japonského kanekalonu 60cm vlnitý - černý

 
 

Novinka – vlnitý clip culík k prodloužení vlasů! S clip in culíkem budete mít během pouhých 2 minut hustý dlouhý ohon. Aplikace je velmi snadná a zvládne ji každá žena bez ja ...

Více detailů

960 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Novinka – vlnitý clip culík k prodloužení vlasů! S clip in culíkem budete mít během pouhých 2 minut hustý dlouhý ohon. Aplikace je velmi snadná a zvládne ji každá žena bez jakékoli pomoci. Typ prodloužení: dlouhý cop / příčesek Typ vlasů: 100% japonský kanekalon Struktura: vlnitá Odstín: černý Délka: 60cm (v rovném stavu), 50cm (ve zvlněném stavu) Váha: 100 gramů Jedná se o pruh vlasů sešitých k sobě, ve vrchní části mají drobný "hřebínek", který se zasune shora do Vašeho krátého culíku, pak se z dlouhých vlasů oddělí tenký pramínek (z levé nebo pravé strany příčesku), kterým obmotáte dohromady Váš a přidělaný culík, pak už jen proužek vlasů připevníte kadeřnickými sponkami. Tento účes Vám vydrží po celý den. Příčesek k prodloužení vlasů je vytvořen ze 100% japonského kanekalonu, ten se chová podobně jako pravé vlasy, s jednou výhodou, netřepí a neláme se v koncích, proto je ideální pro výrobu clip culíků. Cop lze při nižších teplotách žehlit a kulmovat. Culík se nedoporučuje barvit, odbarvovat a používat na něj tónovací přelivy. Japonský kanekalon zachovává tvar, který mu dáte, tzn. pokud vlasy natočíte nebo vyrovnáte, zůstanou takové, dokud účes nezměníte. Kanekalon si také i po čase zachovává svůj lesk. Splňte si svůj sen a noste bohatý ohon!


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.