HOTstyle Clip culík / cop ze 100% japonského kanekalonu 60cm rovný - přírodní / světlejší blond

 
 

Rovný clip in culík k prodloužení během 2 minut! Odstín: přírodní / světlejší blond Délka: 60cm Váha: 100g Struktura: rovná Typ vlasů: 100% japonský kanekalon Typ prodloužen ...

Více detailů

960 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Rovný clip in culík k prodloužení během 2 minut! Odstín: přírodní / světlejší blond Délka: 60cm Váha: 100g Struktura: rovná Typ vlasů: 100% japonský kanekalon Typ prodloužení: dlouhý cop Pokud máte krátké vlasy a chcete razantní změnu účesu během chvilky, vyzkoušejte tento clip in culík! Aplikace zabere cca 2 minuty a zvládnete ji zcela sama. Jde o pruh vlasů sešitých k sobě, ve vrchní části mají drobný "hřebínek", který se zasune shora do Vašeho krátého culíku, pak se z dlouhých vlasů vezme tenký proužek, kterým obmotáte dohromady Váš a přidělaný culík, pak už jen proužek vlasů připevníte kadeřnickými sponkami. Účes drží po celý den bez jakýchkoli úprav. 100% japonský kanekalon je kvalitní syntetický materiál, který je k nerozeznání od pravých lidských vlasů, je to materiál vhodný právě na výrobu clip in culíků. Cop z japonského kanekalonu můžete na nižší teploty žehlit a kulmovat. Nedoporučujeme barvit, odbarvovat a používat na něj tónovací přelivy. Japonský kanekalon má perfektní vlastnost a tou je zachování tvaru, který mu dáte, tzn. pokud vlasy natočíte nebo vyrovnáte, zůstanou takové, dokud účes nezměníte. Tento speciální syntetický materiál si zachovává svůj lesk, potlačena je také lámavost a třepivost konečků.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.