HOTstyle Clip culík / cop ze 100% japonského kanekalonu 60cm kudrnatý - přírodní / světlejší blond

 
 

Kudrnatý clip in culík pro změnu Vašeho účesu během 2 minut! Sníte-li o okamžité proměně Vašeho účesu, pak vyzkoušejte clip in culík / cop kudrnatý v délce 60cm. Aplikace tohoto př ...

Více detailů

960 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Kudrnatý clip in culík pro změnu Vašeho účesu během 2 minut! Sníte-li o okamžité proměně Vašeho účesu, pak vyzkoušejte clip in culík / cop kudrnatý v délce 60cm. Aplikace tohoto příčesku zabere pouze 2 minuty a výsledkem bude super hustý ohon. Struktura: kudrnatá Typ prodloužení: dlouhý culík Typ vlasů: 100% japonský kanekalon Odstín: přírodní / světlejší blond Délka: 60cm (měřeno v rovném stavu); 44cm (ve zvlněném stavu) Váha: 100g Jde o pruh vlasů sešitých k sobě, ve vrchní části mají drobný "hřebínek", který se zasune shora do Vašeho krátého culíku, pak se z dlouhých vlasů vezme tenký proužek, kterým obmotáte dohromady Váš a přidělaný culík, pak už jen proužek vlasů připevníte kadeřnickými sponkami. Takto vytvořený účes vydrží po celý den bez jakéhokoli upravování. Clip příčesek – culík je vytvořen ze 100% japonského kanekalonu, který se chová podobně jako pravé vlasy, s tou výhodou, že se netřepí a neláme v koncích, proto je ideální pro výrobu clip culíků. Cop můžete na nižší teploty žehlit a kulmovat. Nedoporučujeme barvit, odbarvovat a používat na něj tónovací přelivy. Japonský kanekalon má perfektní vlastnost a tou je zachování tvaru, který mu dáte, tzn. pokud vlasy natočíte nebo vyrovnáte, zůstanou takové, dokud účes nezměníte. Japonský kanekalon si i po čase stále zachovává svůj lesk.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.