HOTstyle 60cm vlasy pro metodu Micro Ring / Easy Loop 0,7g/pr. kudrnaté – nejsvětlejší blond

 
 

Micro ring metoda má nejmenší spoje, které jsou šetrné k Vašim vlasům, proto je v současné době velmi oblíbená. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, obsahují micro r ...

Více detailů

1 048 Kč vč. DPH

Dostupnost:

2 položky na skladě

Upozornění: poslední skladem!


Micro ring metoda má nejmenší spoje, které jsou šetrné k Vašim vlasům, proto je v současné době velmi oblíbená. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, obsahují micro ring (kroužek) i vlákno pro snadnou aplikaci. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo. Funguje na principu "uzavření" kroužku speciálními kleštěmi. Podrobnosti: Druh prodlužování: micro ring/easy ring/micro loop/easy loop Struktura: kudrnatá Délka: 60cm Typ vlasů: 100% lidské vlasy evropského typu, REMY Set obsahuje: 50 pramenů k prodloužení Tepelné, chemické i stylingové úpravy jsou možné Doplňující informace: Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů, použijte 100-200 pramenů. Micro ring spoje se musí po zhruba 3 měsících posouvat kvůli odrostům. Doba posouvání vždy záleží na rychlosti růstu vlasů.  Aplikace vlasů metodou micro ring je asi 1,5 hodiny.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.